Wiemy, że starasz się pomagać swoim Pacjentom najlepiej, jak potrafisz. Z własnego doświadczenia wiemy też, że diagnostyka i leczenie ADHD to taki obszar psychiatrii, na który zapotrzebowanie jest ogromne - ale jednocześnie stanowi on dla lekarzy duże wyzwanie. W dużej mierze dlatego, że brakuje im spójnych wytycznych do pracy z takimi Pacjentami.
❓Czytasz kolejne podręczniki i artykuły naukowe dotyczące diagnozy i leczenia ADHD, ale odnajdujesz w nich sprzeczne informacje i nie wiesz już, komu wierzyć?
❓Nie masz pewności, o co i jak pytać, aby różnicować ADHD z innymi zaburzeniami zdrowia psychicznego?
❓Jakie czynniki uwzględniać, prowadząc diagnozę różnicową, a później leczenie ADHD?
❓Jak pracować z Pacjentami, którzy zgłaszając się na diagnozę ADHD, mają kontakt z psychiatrą po raz pierwszy, a jak z tymi, którzy od lat leczą się psychiatrycznie?
Jeżeli odnajdujesz na powyższej liście choć jeden ze swoich dylematów - jesteś we właściwym miejscu. Prowadzący szkolenie, od lat specjalizujący się w leczeniu zaburzeń neurorozwojowych, stawia na praktyczne informacje zamiast nieprzydatnej teorii. Otrzymasz jasne wytyczne do pracy z Pacjentami z ADHD, oparte na najnowszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu dr n. med. Tomasza Gondka. Następnie nauczysz się przekładania tych wytycznych na swoją codzienną pracę w gabinecie.
Na szkolenie zapraszamy wszystkich lekarzy, którzy poszukują rzetelnych informacji dotyczących diagnozy (zwłaszcza różnicowej) i leczenia ADHD, chcą pomagać swoim Pacjentom skutecznie i zgodnie z aktualnym stanem wiedzy.
Uwaga! Webinar zalicza godziny praktyk studenckich, stażu. Godziny mogą się sumować, gdy wybierzesz więcej niż jeden webinar. Podbijamy dziennik praktyk przy 5 (lub więcej) ukończonych szkoleniach. Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt na: [email protected]
Certyfikat ze szkolenia można użyć do przedłużenia certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB.
doktor nauk medycznych (absolwent Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu), lekarz specjalista psychiatra, założyciel Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Laureat stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – EPA ECP Scholarship Programme. Członek Sekcji Edukacji Światowego Towarzystwa Psychiatrycznego WPA oraz EPA Early Career Psychiatrists’ Committee. Jego zainteresowania kliniczne skupiają się przede wszystkim wokół współwystępowania zaburzeń psychicznych z zaburzeniami neurologicznymi i somatycznymi, neuropsychiatrii, neuroobrazowania, leczenia zaburzeń neurorozwojowych. Wielokrotnie występował w roli prelegenta na polskich i zagranicznych konferencjach naukowych.
W cenie zawierają się:
– udział w szkoleniu online „na żywo” – spotkanie odbywa się w pokoju webinarowym ClickMeeting;
– możliwość obejrzenia nagrania 2,5-godzinnego szkolenia przez 30 dni od daty premiery/zakupu nagrania;
– imienny certyfikat uczestnictwa – szkolenia organizowane w ramach Akademii Terapeuty PsychoMedic.pl są certyfikowane, a certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;
– zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook.
W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected]